تاریخچه

 

نورسازان

مجتمع تولیدی، صنعتی و بازرگانی "نورسازان" در سال 1370 با نام "نورریزان" فعالیت خود را در صنعت لوستر و چراغ‌های تزیینی آغاز نمود. در سال 1381 با باور ایجاد تحول در صنعت لوستر و متفاوت از رقبا، از "نورریزان" به "نورسازان" تغییر نام داد. نتیجه این باور، تبدیل زودهنگام نورسازان به عنوان یک قطب و پیشرو در این صنعت بود.

نوآوری به عنوان یکی از ارکان سازنده باور مجموعه، همواره در سرلوحه فعالیت‌های نورسازان قرار دارد. برخی از شاهدان این ادعا را می‌توان حذف چسب و استفاده از ترمینال، رواج فرهنگ بسته‌بندی در صنایع لوستر، استفاده از سیم و سرپیچ استاندارد، اخذ گواهی و استاندارد ایزو برای اولین بار در صنعت لوستر، ارائه ضمانت برای محصولات و برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان، تولید محصولات "گلدن"، راه‌اندازی خط تولید سری محصولات فوق کم مصرف LED با هدف حذف مشکلات و محدودیت‌های این محصولات و عدم وابستگی به واردات، تولید محصولات فیبرنوری و... نام برد.

فاز دوم کارخانه نورسازان با امکان تولید تمام خودکار، از سال 1389 مورد بهره‌برداری قرار گرفت. تولیدات فاز دوم کارخانه نورسازان مشتمل بر انواع محصولات برنز شامل لوستر، آیینه و شمعدان، شیرینی‌خوری، چراغ‌های تزیینی و همچنین انواع قطعات فورج برای سازندگان و تولیدکنندگان لوستر، می‌باشد که با نام تجاری "لوتوس" وارد بازار شده است. همچنین در پاسخ به نیاز برخی از مشتریان عزیز، نورسازان، اقدام به واردات محصولاتی برتر و با استانداردهای کیفی بالا در قالب شرکت بازرگانی "لوکس" کرده است.

"هومن" نیز به عنوان یکی دیگر از اعضای خانواده بزرگ نورسازان، نزدیک به یک دهه است که محصولات صنایع چوبی دستی و سنتی را به منظور پوشش بخش دیگری از فضای نیاز مشتریان عزیز، ارائه می‌کند.

اکنون نیز نورسازان همچنان مقتدر با تمرکز بر شعار خویش، "بهترین‌ها را بسازیم" و با هدف جلب کامل رضایت مشتریان خود، همچنان پیشتاز است و به خود می‌بالد که به عنوان پدری با تجربه در عرصه صنعت لوستر، شاهد ظهور زیرمجموعه‌هایی از جمله لوتوس، هومن و لوکس و ... و رونق صنعت لوستر ایران است.

 

"پیشتازی، اتفاقی نیست..."

 

فروشگاه
سبد خرید