“نورسازان”

به وبسایت ما خوش آمدید

بنیان گذاران برند نورسازان، آقایان جعفر شاه گلدی و حسن شاه گلدی هستند. آقای جعفر شاه گلدی متولد ۱۳۴۲ و برادرشان آقای حسن شاه گلدی متولد ۱۳۴۶ هستند. اولین بار این دو برادر در سال ۱۳۶۷ در اصفهان در یک کارخانه مشغول به کار می‌شوند. آقای جعفر شاه گلدی مدیر بخش تولید و برادرشان حسن شاه گلدی در قسمت بازرگانی آن کارخانه مشغول به کار بودند.

تاریخچه

مجتمع صنعتی نورسازان

در اوایل سال ۱۳۶۹ دو برادر همراه هم به تهران می آیند و به مدت دو سال در تهران شروع به تولید چراغ های گازی و صنایع روشنایی می کنند و پس از ۲ سال شروع به تولید لوستر می کنند. از سال ۱۳۶۹ تا سال ۱۳۸۰ فعالیت این دو برادر با نام برند نورریزان بوده اما پس از مدتی شرکت تبدیل به نورسازان می شود. بنیان گذار شرکت نورریزان و نورسازان این دو برادر، حسن شاه گلدی و جعفر شاه گلدی هستند.

0
کنارسالنی
0
آباژور
0
لوستر

آقای جعفر شاه گلدی

موسس و مدیرعامل مجتمع صنعتی نورسازان

در سال ۱۳۸۷ فعالیت دو برادر از هم جدا می‌شود. برند نورسازان متعلق به آقای جعفر شاه گلدی شده و برادرشان برند عالیجناب را تاسیس می کنند که در آنجا نیز در عرصه صنعت تولید قطعات فلزی، تولید لوستر و قطعات لوستر، شخصی به نام و بسیار کارآمد بودند. در سال ۱۳۹۸ آقای حسن شاه گلدی بر اثر بیماری از دنیا می‌روند. یادشان گرامی.

مجنمع تولیدی، صنعتی و بازرگانی “نورسازان” در سال ۱۳۷۰ با نام “نورریزان” به صورت رسمی فعالیت خود را در صنعت لوستر و چراغ‌های تزئینی آغاز نمود. در سال ۱۳۸۱ با باور ایجاد تحول در صنعت لوستر و متفاوت از رقبا، “نورریزان” به “نورسازان” تغییر نام داد. نتیجه این باور، تبدیل زودهنگام نورسازان به عنوان یک قطب و پیشرو در این زمینه بود.

پیشتازی اتفاقی نیست…

نوآوری به عنوان یکی از ارکان سازنده باور مجموعه، همواره در سرلوحه فعالیت‌های نورسازان قرار دارد. برخی از شاهدان این ادعا را می‌توان حذف چسب و استفاده از ترمینال و برای اولین بار رواج فرهنگ بسته‌بندی در صنعت لوستر به صورت تک کارتن و استفاده از سیم و سرپیچ استاندارد، اخذ استاندارد ملی ایران و گواهی ایزو برای اولین بار در صنعت لوستر، ارائه ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش برای محصولات و برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان نام برد.

فاز دوم مجتمع صنعتی نورسازان با امکان تولید تمام خودکار قطعات ریخته‌گری، فورج و دایکاست برای سازندگان و تولیدکنندگان لوستر در داخل و خارج از کشور از سال ۱۳۸۹ تحت عنوان لوتوس مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

فاز سوم مجتمع صنعتی نورسازان با هدف ارائه و تلفیق صنایع دستی و فرهنگ اصیل ایرانی اقدام به تولید انواع محصولات برنز شامل لوستر، آینه و شمعدان، چراغ‌های تزیینی، کنار سالنی، میز، میوه‌خوری و … با استفاده از بهترین نوع کریستال با طرح‌های شیک و مدرن روز جهت رقابت با بازارهای جهانی و صادرات به کشورهای همسایه و آسیای میانه در سال ۱۳۹۲ راه‌اندازی گردید.

اکنون نیز نورسازان مقتدر با تمرکز بر شعار خویش، “بهترین‌ها را بسازیم” و با هدف جلب رضایت کامل مشتریان، به خود می‌بالد که به عنوان پدری باتجربه در عرصه صنعت لوستر، با نوآوری روزافزون به سوی آینده گام برمی‌دارد.